5 SIMPLE STATEMENTS ABOUT کارشناسی ماشین EXPLAINED

5 Simple Statements About کارشناسی ماشین Explained

5 Simple Statements About کارشناسی ماشین Explained

Blog Article

شاید به‌نظر برسد که فروش خودرو در مقایسه با خرید آن امر ساده‌تری است اما طی سال‌های اخیر کلاهبرداری‌های متعدد در زمینه فروش خودرو دست دوم و صرف زمان زیاد برای آگهی‎‌کردن، پاسخ به تماس و هماهنگی جهت بازدید عملا فروش ماشین را به امری پیچیده و زمان‌بر تبدیل کرده است.

بازرسی خودرو به چند قسمت تقسیم میشود، که یکی از مهم ترین آنها موتور است. اما آیا ماشینی که موتور آن تعویض شده را بخریم یا خیر؟؟ تعویض موتور ماشین خیلی توصیه نمی‌شود مگر اینکه مشکل پیش آمده بسیار حاد باشد.

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو : شامل شاسی، ستون ها و تعویض قطعات خودرو میشود؛

اگر دنبال خرید خودروی دست دوم یا صفر هستید برای اطمینان از سلامت خودرویتان باید از کارشناسی تخصصی خودرو استفاده کنید.لطفا دقت فرمایید که این موضوع هیچ ارتباطی با معاینه فنی خودرو نداشته و راه و هدف جداگانه‌ای دارند.

اگر این مسیر را انتخاب کردید، بعد از این‌که متخصص مورد نظرتان درخواستتان را پذیرفت، پیامکی برای شما ارسال می‌شود. در این پیام تمامی اطلاعات مورد نظرتان درج شده است.

همچنین در خصوص مدل خودرو، در زمان حضور کارشناس فنی در محل نیز امکان تغییر وجود دارد.

تخفیف بیمه بدنه: راهکار خرید بیمه بدنه ارزان با تخفیفات

علاوه بر این، برای اطلاع از قیمت روز خودرو، تخمین قیمت خودرو کارکرده و کارشناسی موتورسیکلت نیز می‌توانید روی کارنامه حساب کنید.

شما اگر علاقمند به یادگیری آموزش های دوره کارشناسی رنگ خودرو می باشید و علاقه دارید این حرفه را به عنوان شغل خود انتخاب کنید، می توانید به مقاله آموزش کارشناسی رنگ خودرو که در سایت کارنگ برای شما قرار داده شده است مراجعه کنید.

همه ی آپشن های موجود یک وسیله نقلیه مورد بررسی قرار می گیرد. وجود امکانات ویژه اتومبیل بر رو قیمت و ارزش آن تاثیر مستقیم می گذارد.

مجله بیمه - مقالات بیمه بدنه - کارشناسی خودرو: راهنمای جامع کارشناسی تخصصی بخش‌های مختلف ماشین

اگر تا یک ساعت قبل از اعزام کارشناس ??????? ???? ????? درخواست خود را لغو کنید، کل مبلغ کارشناسی به شما عودت داده خواهد شد.

اما برای خرید بیمه بدنه، باید تمام مراحل آن انجام شود. یکی از این مراحل، بازدید بیمه بدنه است که باید به صورت آنلاین یا حضوری انجام شود.

کارشناس ماشین با توجه به وظایفی که دارد، به بررسی لاستیک سایی، تصادفی بودن آن، کیلومتر ماشین، روغن سوزی و … ماشین می پردازد. این مسئله باعث می شود تا مراجعه به کارشناس ماشین بالا برود و به تبع، درآمد او نیز افزایش بسیاری پیدا کند.

Report this page